Tootekood: SMCJ24A-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMCJ24A-Q
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMCJ Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins