Tootekood: SMCJ24A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMCJ24A/TR7
  • Number of pins
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMCJ Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins