Tootekood: SMCJ24CA-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMCJ24CA-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins