Tootekood: SMCJ26CA-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMCJ26CA-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins