Tootekood: SMCJ26CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMCJ26CA/TR7
  • Number of pins
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins