Tootekood: SMCJ64A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMCJ64A/TR7
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMCJ Series, Unidirectional, 64 V, 103 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Mounting SMD
Case SMC
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 64V
Max. forward impulse current 14.6A