Tootekood: SMDJ22A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMDJ22A/TR7
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMDJ Series, Unidirectional, 22 V, 35.5 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Mounting SMD
Case SMC
Kind of package tape, reel
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 22V
Max. forward impulse current 84.5A