Tootekood: SMDJ30CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMDJ30CA/TR7
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMDJ Series, Bidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins