Tootekood: SMF10VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF10VTFTR
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 10 V, 17 V, SOD-123FL, 2 Pins