Tootekood: SMF11VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF11VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 11 V, 18.2 V, SOD-123FL, 2 Pins