Tootekood: SMF12VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF12VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, SOD-123FL, 2 Pins