SMF13VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF13VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 13 V, 21.5 V, SOD-123FL, 2 Pins