Tootekood: SMF14VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF14VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 14 V, 23.2 V, SOD-123FL, 2 Pins