Tootekood: SMF15CT1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: SMF15CT1G
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Version
  • Type of diode
  • Leakage current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 29 V, SC-88, 6 Pins, 100 W
Mounting SMD
Case SC88
Kind of package reel, tape
Number of channels 5
Semiconductor structure common anode
Number of pins 6
Max. off-state voltage 15V
Max. forward impulse current 5A