SMF15VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF15VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 15 V, 24.4 V, SOD-123FL, 2 Pins