Tootekood: SMF16VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF16VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 16 V, 26 V, SOD-123FL, 2 Pins