Tootekood: SMF17VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF17VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, SOD-123FL, 2 Pins