Tootekood: SMF18VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF18VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 18 V, 29.2 V, SOD-123FL, 2 Pins