Tootekood: SMF20VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF20VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 20 V, 32.4 V, SOD-123FL, 2 Pins