Tootekood: SMF22CALH
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SMF22CALH
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Application
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 0.2kW; bidirectional; SOD123F; reel,tape; SMF
Mounting SMD
Case SOD123F
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure bidirectional
Max. off-state voltage 22V
Max. forward impulse current 11.3A