Tootekood: SMF22VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF22VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 22 V, 35.5 V, SOD-123FL, 2 Pins