Tootekood: SMF24VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF24VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, SOD-123FL, 2 Pins