Tootekood: SMF26VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF26VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, SOD-123FL, 2 Pins