Tootekood: SMF28CALH
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SMF28CALH
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 0.2kW; bidirectional; SOD123F; reel,tape; SMF
Mounting SMD
Case SOD123F
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure bidirectional
Max. off-state voltage 28V
Max. forward impulse current 8.8A