SMF28VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF28VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, SOD-123FL, 2 Pins