Tootekood: SMF30VTFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF30VTFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, SOD-123FL, 2 Pins