SMF4L13CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SMF4L13CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 13 V, 21.5 V, SOD-123FL, 2 Pins