Tootekood: SMF4L24CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SMF4L24CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, SOD-123FL, 2 Pins