Tootekood: SMF4L26AH
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF4L26AH
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
Mounting SMD
Case SOD123W
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 26V
Max. forward impulse current 9.5A
Application automotive industry
Type of diode transil
Breakdown voltage 28.9V