Tootekood: SMF4L33CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SMF4L33CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, SOD-123FL, 2 Pins