Tootekood: SMF4L36CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SMF4L36CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, SOD-123FL, 2 Pins