Tootekood: SMF4L40CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SMF4L40CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 40 V, 64.5 V, SOD-123FL, 2 Pins