Tootekood: SMF4L43CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SMF4L43CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 43 V, 69.4 V, SOD-123FL, 2 Pins