Tootekood: SMF4L51CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SMF4L51CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 51 V, 82.4 V, SOD-123FL, 2 Pins