SMF6V5TFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF6V5TFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 6.5 V, 11.2 V, SOD-123FL, 2 Pins