SMF7V5TFTR
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMF7V5TFTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 7.5 V, 12.9 V, SOD-123FL, 2 Pins