Tootekood: SMLJ100A
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMLJ100A
  • Mounting
  • Case
  • Case
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
Mounting SMD
Case SMC, DO214AB
Number of channels 1
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 100V
Max. forward impulse current 18.6A
Type of diode transil
Breakdown voltage 111V