SMLJ22A-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMLJ22A-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMLJ Series, Unidirectional, 22 V, 35.5 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins