SMLJ26A-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMLJ26A-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMLJ Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins