Tootekood: SMLJ30CA
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMLJ30CA
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMLJ Series, Bidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins