Tootekood: SMLJ33A-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMLJ33A-Q
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMLJ Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins