SMLJ33CA-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMLJ33CA-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMLJ Series, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins