Tootekood: SMLJ36CA
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMLJ36CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMLJ Series, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins