Tootekood: SMPC36ANHM3/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMPC36ANHM3/H
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 36 V, 58.1 V, TO-277A, 3 Pins