Tootekood: SMPC40ANHM3/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMPC40ANHM3/H
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 40 V, 64.5 V, TO-277A, 3 Pins