Tootekood: SMPC43ANHM3/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMPC43ANHM3/H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 43 V, 69.4 V, TO-277A, 3 Pins