Tootekood: SMPC45ANHM3/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMPC45ANHM3/H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 45 V, 72.7 V, TO-277A, 3 Pins