Tootekood: SMPC48ANHM3/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMPC48ANHM3/H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 48 V, 77.4 V, TO-277A, 3 Pins