Tootekood: SMPC51ANHM3/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMPC51ANHM3/H
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 51 V, 82.4 V, TO-277A, 3 Pins