Tootekood: SMPC54ANHM3/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMPC54ANHM3/H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 54 V, 87.1 V, TO-277A, 3 Pins